2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Brasov
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Brasov
Postat 21 mai 2024

Vânzătoare în cofetărie

Salariu

2 800 - 3 500 lei

Localizare

Brasov

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Necesita schimburi in WeekendNumarul de posturi disponibile: 2Necesita permis de lucru / Requires work visaCUI / CIF: 5553257

MARIPUSC, laborator de cofetărie-patiserie, prezent pe piaţa braşoveană de 30 de ani, angajează VÂNZĂTOARE ÎN COFETĂRIE.

CANDIDAT IDEAL

  • absolvent de şcoală de profil, curs de calificare sau liceu, experienţă de minim 2 ani în domeniu SAU proaspăt absolvent şcoală de profil,

  • studii: minim 10 clase,

  • persoană serioasă, punctuală, organizată, harnică, responsabilă, cu spirit practic, aptitudini practice specifice, imaginație, spirit creativ,

  • persoană dornică de un loc de muncă stabil.

OFERTA

  • angajare pe perioadă nedeterminată,

  • salariu competitiv pentru acest domeniu, negociat după proba de lucru,

  • tichete de masă - 25 lei/zi,

  • decontare transport,

  • apă, cafea, o bucată patiserie/zi de lucru,

  • prime de Sărbători în bani și în produse.

RESPONSABILITĂŢI ŞI ATRIBUŢII

  • Activitati specifice pregătirii magazinului de deschidere-închidere,

  • Comunicarea cu clienții,

  • Prezentarea produselor,

  • Vanzarea de produse și încasarea contravalorii acestora,

  • Promovarea imaginii magazinului,

  • Mentinerea stocului de produse,

  • Întocmirea documentelor specifice activității de vânzare,

  • Raportarea activității de vânzare,

  • Respectarea normelor igienice, sanitar-veterinare, de securitatate în muncă și specifice PSI, de protecție a mediului, de asigurarea calității,

  • Participă la recepția mărfii (articole de ambalaj);

  • Se subordonează Șefului de Unitate și Responsabilului Vânzări.

Așteptăm CV de la persoane care corespund cerinţelor postate, la sediul firmei: Braşov, Str. Lungă nr. 142 SAU la adresa de email a firmei.

Ne rezervăm dreptul de a răspunde strict persoanelor care corespund cerinţelor postului.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 269311343