2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Vaslui
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Vaslui
Postat 08 mai 2024

Vanzator benzinarie MOL Vaslui

Localizare

Vaslui

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 26169616

Descriere

Candidatul Ideal

Iți dorești sa lucrezi intr-un mediu dinamic, să beneficiezi de instruiri periodice şi să ai un program flexibil? Dacă răspunsul tău este pozitiv, te invităm să parcurgi anunțul de mai jos şi să ne transmiți CV-ul tău conform indicațiilor.

MOL Romania caută colegi pentru postul de lucrător comercial in cadrul stațiilor sale de distribuție carburanți (Angajator: Parteneri MOL).

Daca ai:

• Studii medii;

• Disponibilitate pentru program de lucru în ture.

• Cunoștințe de baza in folosirea pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

Si, mai ales, abilități de comunicare, o atitudine pozitivă şi orientare către client, te așteptăm în echipa noastră.

Experiența comercială constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Care vor fi responsabilităţile tale:

• Comunicare deschisă şi prietenoasă cu clienții MOL;

• Promovarea şi recomandarea produselor și serviciilor din benzinăriile MOL către clienți;

• Alimentare la pompă, verificare presiune pneuri etc.;

• Vânzarea la casa de marcat;

• Recepția produselor, plasarea pe raft, curățenia în stație.

Ce iti oferim:

• Pachet salarial format din salariu fix și bonusuri de performanţă

• Tichete de masă;

• Instruiri tehnice și comerciale;

• Lucrul într-o echipă tânără, dinamică;

• Program de lucru în ture;

• Oportunități de avansare;

Descrierea companiei

MOL este o companie multinaţională prezentă în peste 40 de ţări, care activează în România din 1995. În prezent, MOL are peste 210 benzinării amplasate în majoritatea orașelor din România.

Localitate

Vaslui,

Vaslui

Vaslui
ID: 241618838