2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sectorul 1
Postat 19 mai 2024

Tehnician sisteme de securitate pentru interventii si intretinere.

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 5CUI / CIF: RO25675534

Angajam tehnician sisteme de securitate pentru instalari, interventii si intretinere sisteme de securitate si detectie la incendiu. Se lucreaza in deplasare.

Disponibilitate la deplasari in tara constituie avantaj. Se ofera diurna si cazare.

Oferim:

  • salariu atractiv, program de lucru de luni pana vineri , 8 ore pe zi.

  • masina, telefon si laptop.

Descrierea jobului:

Montaj si programare echipamente pentru sisteme de detectie la incendiu, supraveghere video, antiefractie, control acces, voce-date.

Beneficiile salariale pentru acest post vor fi stabilite în funcție de pregatirea profesionala, cu potential de crestere salariala, in functie de rezultate, incepand cu primele luni de munca.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 239498054