2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cluj
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Cluj-Napoca
Postat 09 mai 2024

Tehnician service

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Suntem în căutarea unui Tehnician de Service pasionat de tehnologie și cu o dorință puternică de a învăța, pentru a se alătura echipei noastre în calitate de specialist în întreținerea și repararea fotoliilor de masaj. Experiența anterioară nu este obligatorie, dar o înclinație naturală spre tehnic și o dorință de a învăța sunt esențiale.

Responsabilități:

  • Diagnosticarea și remedierea defecțiunilor tehnice ale fotoliilor pentru masaj, inclusiv problemele legate de mecanismele de masaj, electronice, și alte componente.

  • Asigurarea mentenanței preventive a fotoliilor pentru a preveni apariția problemelor și pentru a menține performanța optimă a echipamentului.

  • Îndeplinirea cerințelor de service și reparații într-un mod eficient și profesionist, asigurându-se că toate lucrările sunt efectuate conform standardelor de calitate ale companiei.

  • Comunicarea clară și eficientă cu clienții pentru a identifica problemele și pentru a oferi soluții adecvate.

  • Înregistrarea și raportarea detaliată a tuturor activităților de service efectuate în sistemele de gestiune a serviciilor.

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria B valabil, necesar pentru deplasările la locațiile clienților.

  • Abilități tehnice solide și înclinație naturală spre lucrul cu echipamentele tehnologice.

  • Capacitatea de a învăța rapid și de a se adapta la diverse tipuri de fotolii pentru masaj și tehnologii asociate.

  • Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții și colegii de echipă.

  • Capacitatea de a lucra în mod independent și în echipă, cu atenție la detalii și cu orientare către rezolvarea problemelor.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a învăța și de a se dezvolta într-un domeniu tehnologic în creștere rapidă.

  • Training și suport continuu din partea echipei noastre pentru a-ți dezvolta abilitățile tehnice și de service.

  • Mediu de lucru dinamic și stimulant, alături de o echipă prietenoasă și dedicată.

  • Salariu competitiv și oportunități de avansare în cadrul companiei.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 269972861