2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Mures
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Targu-Mures
Postat 21 mai 2024

Tehnician pentru sisteme de securitate

Salariu

5 000 lei

Localizare

Targu-Mures

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalCUI / CIF: RO36544089

Descriere

CERINȚE MINIME

 ·       Cunoștințe în domeniul tehnic, electric;

·        Experiență de minim 2 ani pe o poziție similară;

·        Abilitatea de a lucra la înălțime;

·        Permis de conducere, categoria B, B+E (constituie avantaj);

 CE IȚI OFERIM

 ·        Pachet salarial motivant;

·         Prime de sarbători;

·         Bonusuri pentru performanță;

·         Pregătire continuă prin participarea la cursuri, asigurate de companie;

·         Echipamente și scule de lucru performante;

 DESCRIEREA JOBULUI

·         Realizarea cablajelor pentru instalații electrice și sisteme de curenți slabi;

·         Instalarea și configurarea echipamentelor de detecție, alarmare și supraveghere video, control acces, automatizări, instalații electrice și rețele voce date;

·         Realizarea conexiunilor electrice și punerea în funcțiune a echipamentelor;

·         Verificarea instalațiilor electrice;

DESCRIEREA COMPANIEI VAMTECH PROTECT

Suntem o echipă de profesioniști în instalarea și mentenanța sistemelor de securitate și a rețelelor electrice. Ne desfășurăm activitatea pe raza județului Mureș. Principiile noastre precum respectarea termenelor, calitatea proiectării și adaptabilitatea la nevoile clienților se reflectă în gradul de satisfacție al tuturor partenerilor nostri fideli. De aceea, la VAMTECH PROTECT vei gasi un loc de muncă stabil și sigur unde ai oportunitatea de a acumula cunostiințe noi și de a te specializa în domeniu.

Ti-ar placea sa faci parte din echipa noastra? Daca da, te invitam la o discutie!

Localitate

Targu-Mures,

Mures

Mures, Targu-Mures
ID: 270532242