2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sectorul 4
Postat 24 mai 2024

TEHNICIAN HVAC in Bacău Olt Dolj Brașov Mures Timisoara Baia Mare

Salariu

4 500 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalRecrutare la distanta

Cautam colegi de echipa (Frigotehnist/ Tehnician service HVAC) pentru service Service si intretinere periodica pentru echipamente de tip: aer conditionat, vitrine frigorifice, camere frigorifice, instalatii de incalzire, ventilatie, etc.

Orasele in care cautam: Bacău , Olt , Dolj , Brașov , Mureș, Timisoara, Arad.

Cerinte:

Experienta anterioara ca si automatist instalatii frigotehnice sau frigotehnist;

Calificare in domeniul frigotehnie;

Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii;

Seriozitate, corectitudine, disciplina în munca, dispus la program prelungit;

Disponibilitate de a isi insusi cunostinte tehnice noi;

Carnet de conducere cat. B.

Responsabilitati:

Remedierea defectiunilor la sediul clientului;

Intretinerea periodica/ revizii a echipamentelor;

Intocmirea documentatiei aferente lucrarilor executate;

Oferirea de solutii tehnice;

Gestionarea pieselor de schimb folosite;

Gestionarea echipamentelor aflate in intretinere.

Zona de lucru:

Alti clienti ai firmei din zona.

Domeniul de lucru:

Se ofera:

Masina de serviciu;

Telefon;

Abonament medical

contact telefon: 0 *********13

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 270245070