2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Controlori calitate
  5. Controlori calitate - Cluj
  6. Controlori calitate - Turda
Diana Luca
Postat Azi la 08:08

Tehnician calitate

Salariu

3 500 - 4 000 lei

Localizare

Turda

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 3

Pentru clientul nostru, companie care activează in producție de mase plastice prin injectie pentru aparate de cafea/electrocasnice recrutam Tehnician Calitate!

Ce cautam?

Un candidat cu bune cunoștințe de desen tehnic si cunostinte operare pachet Microsoft Office (Word/Excel/PowerPoint);

Daca ai si experienta anterioară pe un post similar constituie avantaj.

Responsabilitati:

Efectuarea controalelor vizuale și dimensionale pe produs, atât în faza de serie cât și în pre-serie conform instructiunilor de lucru;

Realizează analizelor cu privire la capabilitatea produselor (SPC);

Urmărirea respectării tehnologiei de fabricație și a standardelor interne de calitate.

Ce oferim:

Salariu negociat in funcție de experiența;

Tichete masa - 30 Lei/zi;

Tichete cadou Paste/Craciun/8 martie;

Transport asigurat sau decontat.

Program 8-16.30

Localitate

Turda,

Cluj

Cluj, Turda
ID: 269980473