2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bacau
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bacau
Postat 17 mai 2024

Tehnician automate cafea-Jacobs Romania- Bacau

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Bacau

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Esti pasionat de domeniul TEHNIC ?

Suntem in cautarea unui TEHNICIAN cu experienta, nu obligatoriu in

domeniul automate cafea!

Noi oferim:

-Pachet salarial atractiv

-Structura clara de bonusare

-Training de specialitate

-Suport permanent in activitatea desfasurata

Esti potrivit pentru echipa noastra daca:

-Esti pasionat de tot ceea ce inseamna domeniul TEHNIC si actiunile tale genereaza progres in organizatie

-Esti proactiv si poti lucra sub presiune

-Poti lucra urmarind obiective

-Ai un background tehnic

-Respectul este mai mult decat un cuvant din vocabularul tau

-Poti fi independent, dar si un coechipier adevarat

Responsabilitatile job-ului sunt:

-Rezolvarea situatiilor tehnice, a echipamentelor utilizate in cadrul companiei.

-Urmarirea si indeplinirea obiectivelor tehnice zilnice,

saptamanale, lunare stabilite impreuna cu Managerul tau

-Implementarea solutiilor tehnice noi in cadrul companiei

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 213783565