2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori lucrari de finisare
  5. Muncitori lucrari de finisare - Suceava
  6. Muncitori lucrari de finisare - Suceava
Postat 31 mai 2024

SYMMETRICA TECH Veresti angajeaza vopsitor industrial

Localizare

Suceava

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Numarul de posturi disponibile: 1

Descriere

DESCRIERE

Candidatul ideal:

• Capacitate fizică de a-și îndeplini atribuțiile;

• Responsabilitate, corectitudine;

• Abilitati bune de comunicare;

• Stăpânirea unor tehnici și instrumente specifice activităților de vopsire;

• Capacitate de organizare a locului de muncă;

Descrierea jobului:

§  Realizează lucrări de vopsitorie pe o gamă variată de produse simple sau complexe, din metal, lemn sau plastic prin diferite metode.

§  Respectă cu strictețe o serie de parametri de lucru (reglarea corectă a duzei în funcție de vâscozitatea vopselei, unghiul de lucru, distanța optimă de lucru) în vederea realizării fără dificultăți a sarcinilor primite.

§  Pregătește suprafetele ce urmează a fi vopsite și materialele necesare realizării procesului de vopsire.

§  Execută lucrările de vopsire, finisare și aplică tratamente speciale.

Localitate

Suceava,

Suceava

Suceava
ID: 270380392