2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Alte limbi straine
  5. Alte limbi straine - Bucuresti - Ilfov
  6. Alte limbi straine - Bucuresti
  7. Alte limbi straine - Sectorul 2
Postat 03 mai 2024

Suport clienti cu limba germana

Salariu

5 500 - 7 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: StudentNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureLimba: Engleză, Germana

Descriere

Se lucreaza din Bucuresti, zona Pantelimon

RESPONSABILITĂȚI

Răspundeți la întrebările clienților cu privire la utilizarea de către aceștia a unei aplicații de comerț electronic nou-nouțe și la achiziții prin intermediul chat-ului și al apelurilor telefonice, asigurând o experiență completă și fără întreruperi pentru clienți.

Mențineți o atitudine orientată profesional către client

Preia și rezolvă situațiile în care apar neconformități

Asistați clientul în decizia de cumpărare prin furnizarea detaliilor solicitate despre produse și servicii

CERINTE

Abilități excelente de comunicare scrisă și verbală în limba germană (C1) și engleză (B1)

Personalitate descurcăreață și rezistentă la stres, capabilă să se adapteze și să își păstreze calmul în orice situație

Abilitatea de a lucra independent, fiind în același timp un jucător de echipă

Experiența în roluri orientate către clienți va fi considerată un avantaj

OFERTĂ:

Pachet de remunerare excelent, bazat pe experiență, competențe și performanță

Instruire de 10 zile lucrătoare în limba engleza

Se lucreaza in ture

Tichete de masă

Sesiuni plătite de formare inițială și de dezvoltare profesională

Abonament medical

Acces la biblioteca Bookster pentru împrumutul de cărți

Acces la 7card

Un loc de muncă dinamic și divers într-un mediu plăcut și modern

Oportunități de dezvoltare personală și profesională

Concursuri motivaționale și activități de team-building

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 260664421