2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Arges
  6. Manipulatori marfa - Pitesti
Postat 01 iunie 2024

STIVUITORIST (Depozit si fabrica de debitare PAL)

Salariu

3 400 - 3 900 lei

Localizare

Pitesti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 14660031

BRICO WOOD TRADE – De 10 ani comercializam o gama variata de decoruri din Pal si MDF, blaturi si feronerie. In plus, oferim si servicii de prelucrare de inalta precizie: debitare, cantuire, gaurire, frezare pentru producatorii de mobila.

Descrierea jobului de Stivuitorist:

  • Realizeaza activitatile de incarcare/descarcare,  depozitare a produselor in depozit;

  • Este responsabil de aranjarea marfii pe rafturi pentru a preveni deteriorarea produselor, ambalajelor de prezentare si a rafturilor;

  • Efectueaza operatiunile conform instrucţiunilor primite de la gestionar;

  • Utilizeaza echipamentele în mod corespunzător;

Cerințe:

  • Autorizatie ISCIR;·

  • Persoană responsabilă,

  • Bune abilitati de lucru in echipa;

Oferim:

Venit salarial: 3400 – 3900 de lei

Salariul net de 3.000 lei + aprox. 400 de lei tichete de masa (20 lei/zi);

Bonus lunar: 500 de lei;

Salariul inregistrat integral in Cartea de munca;

Program de lucru: Luni – Vineri; in 2 ture; 7:00 – 16:00 si 11:00 – 20:00

Adresa: Str. George Cosbuc nr. 70, Pitesti

Pentru a programa un interviu va rog sa sunati la: 07********98 - (de luni pana vineri de la ora 9:00 -18:00).

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 270360569