2. Locuri de munca
  3. Marketing - PR - Media
  4. Social Media
  5. Social Media - Bucuresti - Ilfov
  6. Social Media - Bucuresti
  7. Social Media - Sectorul 1
Postat 13 mai 2024

Specialist Social Media (Meta, TikTok, TripAdvisor)

Salariu

2 700 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasari

Descriere

Alătură-te echipei noastre!

Amoom își mărește echipa și căutăm o persoană talentată și pasionată pentru a se alătura departamentului nostru de marketing!

Postul disponibil: Specialist Social Media (Meta, TikTok, TripAdvisor)

Cerințe:

  • Experiență în crearea și editarea video și poze

  • Experiență în administrarea conturilor de social media

  • Cunoștințe solide în gestionarea platformelor Instagram, Facebook, TikTok și TripAdvisor

  • Creativitate și inițiativă în dezvoltarea conținutului atractiv

Ce oferim:

  • Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și pasionată

  • Mediu de lucru prietenos

  • Dezvoltare profesională și posibilități de avansare

Responsabilități:

  • Crearea și editarea de conținut video și foto atractiv

  • Gestionarea și actualizarea constantă a paginilor noastre de social media

  • Răspunderea promptă la întrebările și mesajele primite de la comunitatea noastră online

  • Cunoașterea tendințelor actuale din domeniul marketingului pe social media și adaptarea acestora pentru a spori angajamentul și vizibilitatea online

  • Participarea activă la ședințe de brainstorming pentru a aduce idei inovatoare și a contribui la dezvoltarea noastră continuă.

    Te așteptăm să faci parte din echipa noastră!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 263099356