2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal receptie si administratie - Bucuresti
  7. Personal receptie si administratie - Sectorul 1
Postat 29 mai 2024

Spa Shoes cauta colega pentru postul de Receptioner

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Despre Noi: Spa Shoes este o companie de renume în industria încălțămintei, dedicată aducerii confortului și eleganței în viețile clienților noștri.

Responsabilități:

  • Primirea caldă a clienților și furnizarea de informații complete și precise despre produsele și serviciile noastre.

  • Gestionarea apelurilor telefonice și a corespondenței într-un mod profesionist și amabil.

  • Programarea și administrarea rezervărilor pentru diferite servicii oferite de spa-ul nostru.

  • Monitorizarea și menținerea curățeniei și a aspectului plăcut al zonei de recepție.

  • Colaborarea strânsă cu membrii echipei pentru a asigura experiența plăcută a clienților pe toată durata vizitei lor.

  • Preluarea și rezolvarea nevoilor și solicitărilor clienților într-un mod prompt și eficient.

Cerințe:

  • Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă în limba română. Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj.

  • Atitudine prietenoasă, amabilă și orientată către clienți.

  • Abilități bune de gestionare a timpului și organizare.

  • Experiență anterioară într-un rol similar sau în industria ospitalității reprezintă un avantaj.

  • Cunoștințe de bază în utilizarea computerului și a aplicațiilor de birou.

Ofertă:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu plăcut și relaxant, alături de o echipă pasionată.

  • Dezvoltare profesională și oportunități de avansare în cadrul companiei.

  • Pachet salarial competitiv, în conformitate cu experiența și competențele tale.

  • Beneficii suplimentare precum reduceri la produsele noastre și acces la serviciile spa-ului nostru.

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră și să contribui la oferirea unei experiențe excepționale clienților noștri, te încurajăm să ne trimiți CV-ul.

Alătură-te nouă în călătoria noastră de a aduce frumusețe și confort în lumea încălțămintei!

Spa Shoes

Adresă: Intrarea Tudor Stefan Nr. 24

Website: www.spashoes.ro

Telefon: 07********71

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 258609944