2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Ialomita
  6. Transport marfa - intern - Slobozia
Postat 06 mai 2024

Sofer profesionist vidanja - permis categoria C

Salariu

5 500 lei

Localizare

Slobozia

Descriere

Candidatul ideal:

· seriozitate, punctualitate si asumare a responsabilitatilor in activitate;

· cazier judiciar fara antecedente penale;

· experienta necesara minim 1 an pe camioane cu permis categoria C si atestat marfa.

Descrierea jobului:

· deplasarea cu masina vidanja in mun. Bucuresti, jud. Ilfov impreuna cu muncitorul necalificat.

Ce oferim:

· Contract de munca pe perioada nedeterminata, program de luni pana vineri.

· Se ofera cazare pentru persoanele din provincie.

· Plata la timp a drepturilor salariale, de doua ori pe luna.

· Salariu fix + alte bonusuri in functie de performanta.

· Posibilitatea negocierii salariului dupa primele 3 luni.

· Tichete de masa.

TELEFON DE CONTACT: 07********05

Descrierea companiei:

·         Societatea ARTCONDUCT SRL este o societatea care presteaza servicii de vidanjare si intretinere a sistemelor de canalizare, cu punctul de lucru in ors. Popesti-Leordeni, Sos. Oltenitei, nr. 202 D, jud. Ilfov.

Localitate

Slobozia,

Ialomita

Ialomita, Slobozia
ID: 269489904