2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Olt
  6. Curierat - Slatina
Postat 30 aprilie 2024

Șofer Livrator la HappyMixGrill

Localizare

Slatina

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in turePermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Oportunitate de Angajare: Șofer Livrator la HappyMixGrill

Ești în căutarea unei oportunități de a te alătura unei echipe dinamice și de a contribui la satisfacerea clienților noștri? HappyMixGrill caută un șofer livrator dedicat și responsabil pentru a livra preparatele noastre delicioase clienților din zona noastră.

Responsabilități:

  • Livrarea comenzilor în mod prompt și în siguranță la clienții noștri, respectând termenele stabilite.

  • Asigurarea integrității produselor pe durata transportului și prezentarea acestora într-o stare impecabilă la livrare.

  • Interacțiunea plăcută și profesionistă cu clienții la livrare, oferindu-le o experiență de prim rang.

  • Respectarea regulilor de siguranță rutieră și a legislației în vigoare în timpul livrărilor.

  • Întreținerea și curățarea corespunzătoare a vehiculului de livrare.

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria B valid și istoric de conducere curat.

  • Experiență anterioară în livrare sau poziție similară este un avantaj, dar nu este obligatorie.

  • Abilități excelente de comunicare și orientare către clienți.

  • Capacitatea de a lucra independent și de a gestiona eficient timpul în timpul livrărilor.

  • Flexibilitate pentru a lucra în ture.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanțe.

  • Mediu de lucru dinamic și plin de energie, alături de o echipă dedicată.

  • Training și dezvoltare profesională continuă pentru a-ți dezvolta abilitățile.

  • Beneficii suplimentare, inclusiv reduceri pentru angajați și alte avantaje.

Dacă ai un spirit aventuros, ești orientat către detalii și îți place să interacționezi cu oamenii, aplică acum pentru poziția de Șofer Livrator la HappyMixGrill! Contactează-ne la numărul de telefon din anunț. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să construim împreună o echipă de succes!

Localitate

Slatina,

Olt

Olt, Slatina
ID: 269192173