2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Gorj
  6. Transport marfa - intern - Targu Jiu
Postat 17 mai 2024

Sofer livrator distributie - autoutilitara 3,5To

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Targu Jiu

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 6663290

Descriere

Candidatul Ideal

Persoana disciplinata cu putere de munca. Candidatul trebuie sa aiba experienta in conducerea mijloacelor auto fara sa fi savarsit o abatere majora.

Descrierea jobului

Răspunde de pregatirea, încărcarea, transportul si livrarea mărfii în condiţii de maximă eficienţă.

Descrierea companiei

SAFF TRADING este infiintata in 1994 avand ca activitate principala distributia de produse alimentare

Localitate

Targu Jiu,

Gorj

Gorj, Targu Jiu
ID: 239101132