2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Timis
  6. Curierat - Timisoara
Postat 15 mai 2024

Sofer-Livrator dispozitive medicale

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BCUI / CIF: RO35753290

Suntem in cautarea unui coleg nou pentru postul de Sofer Livrator de dispozitive medicale pentru punctul de lucru din Timisoara cu zona arondata: TIMIS si CARAS-SEVERIN

Esti persoana potrivita daca:

-          Dai dovada de responsabilitate , punctualitate si perseverenta;

-          Te adaptezi usor schimbarilor si dai atentie detaliilor;

-          Esti organizat, orientat catre rezultate si catre lucrul in echipa;

-          Ai bune abilitati de comunicare; disponibilitate pentru deplasare;

-          Ai o atitudine pozitiva, esti o persoana dinamica si proactiva;

-          Detii permis de conducere Cat B .

Beneficii: Oferim un mediu de lucru dinamic, alaturi de un colectiv tanar, plin de energie.​Pachet salarial motivant format din parte fixa si bonusuri, telefon si masina de serviciu . Program de lucru de LUNI - VINERI .

Descrierea jobului

Responsabilitati: Intocmirea documentelor necesare inchirierii, livrarii, returnarii sau inlocuirii dispozitivelor catre pacienti , crearea unei bune relatii cu pacientii si mentinerea acesteia, ​participarea la traininguri specifice activitatii desfasurate, intocmirea de rapoarte zilnice privind activitatea desfasurata;

Descrierea companiei :

Medair este o companie cu capital integral Romanesc, care activeaza in piata de dispozitive medicale. Compania noastra furnizeaza dispozitive medicale in domeniul tulburarilor de respiratie. Oferim clientilor nostri dispozitive de inalta calitate avand colaborari cu producatori recunoscuti la nivel mondial. In prezent, Medair ofera servicii pentru pacientii cu afectiuni respiratorii din intreaga tara . Misiunea noastra este aceea de a fi o echipa responsabila, in permanenta perfectionare astfel incat sa reprezentam cu mandrie brand-ul Medair, o familie care se dedica zilnic furnizarii de servicii medicale la cele mai inalte standarde pentru pacientii nostri!

Cei care doresc sa participe la un interviu in vederea angajarii sunt rugati sa aplice un CV sau sa isi exprime intentia printr-un mesaj la acest anunt, lasand datele de contact!

Candidatii selectati vor fi contactati telefonic .

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 262746037