2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Cluj
  6. Transport marfa - intern - Cluj-Napoca
Postat 21 mai 2024

Sofer livrari Bringo - Bonus de instalare - plata 18-40 RON/comanda

Salariu

4 000 - 6 000 lei

Localizare

Cluj-Napoca

Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilNecesita permis de lucru / Requires work visaDeschis pt studentiPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 42452583

Descriere

Poziție Disponibilă: Șofer Livrator

Locație: Cluj-Napoca + Florești

Tipul angajării: Full-time, Contract de muncă / Contract de colaborare (SRL / PFA)

Remunerație: 18-40 RON/comandă

Descriere:

Dorim să extindem echipa noastră pentru a face față creșterii numărului de comenzi în cadrul serviciului nostru de livrări din Cluj. Căutăm persoane pasionate și responsabile pentru a se alătura echipei noastre.

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria B și experiență în conducerea autovehiculelor.

  • Abilități bune de comunicare și orientare către client.

  • Experiență în livrări sau domenii similare reprezintă un avantaj.

Responsabilități:

  • Preluarea comenzilor de livrare prin intermediul aplicației pe telefon.

  • Contactarea clienților și coordonarea livrărilor.

  • Conducerea autovehiculului personal pentru livrarea comenzilor.

  • Scanarea și verificarea produselor înainte de livrare.

Beneficii:

  • Decontare a cheltuielilor legate de combustibil, mentenanță, reparatii și piese (10%).

  • Colaborare cu SRL-uri și PFA-uri, oferindu-se beneficii atractive.

  • Posibilitatea de a face parte dintr-o echipă dinamică și prietenoasă.

  • Training și suport pentru integrarea în echipă.

  • Bonus de instalare 200-400 RON

Proces de Aplicare:

Dacă ești interesat și îndeplinești cerințele de mai sus, te invităm să aplici la acest anunț. Vom contacta candidații selectați pentru a organiza o întâlnire și pentru a discuta mai multe detalii.

Alătură-te echipei noastre și fii parte din experiența Bringo în livrări eficiente și profesionale!

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268073821