2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Bucuresti
  7. Transport marfa - intern - Sectorul 4
Postat 22 mai 2024

Sofer full time - Velocita gelato Bucuresti

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO41760933

Velocita București caută șofer full time (8 ore) pentru livrarea de produse și materie primă în locațiile noastre din București, Brașov și Timișoara!

Cerințe:

  • Permis de conducere categoria B, cu un istoric curat de conducere, cu minim 3 ani de la dobândirea permisului auto.

  • Abilități excelente de conducere și orientare în trafic, cu atenție sporită în respectarea regulilor de circulație.

  • Capacitatea de a manipula și transporta gelato și materiile prime în condiții sigure.

  • Atenție la detalii și capacitatea de a respecta termenele limită de livrare.

  • Abilități de comunicare și interacțiune plăcută cu echipa Velocita și clienții lanțului nostru.

Responsabilități:

  • Livrarea către clienți și magazine proprii respectând rutele stabilite și termenele limită.

  • Asigurarea integrității și calității produselor pe durata transportului.

  • Respectarea regulilor de siguranță și a legilor de circulație în timpul livrărilor.

  • Șoferul este direct responsabil de menținerea vehiculului la standardele de igienă și funcționare a companiei.

  • Comunicarea eficientă cu echipa pentru programarea și organizarea livrărilor.

Detalii importante despre poziție:

  • Salariu net este 3000 - 3200 RON

  • Bonuri de masă de 800 RON.

  • Consum intern de 33 lei.

  • Alte beneficii (ex: deconturi)

Dacă ești un șofer responsabil, cu abilități excelente de conducere și dornic să faci parte dintr-o echipă dinamică și pasionată, te invităm să aplici pentru acest post. Trimite-ne CV-ul tău actualizat direct pe OLX.

Te așteptăm cu entuziasm să faci parte din echipa noastră!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 268130422