2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Bucuresti - Ilfov
  6. Transport marfa - intern - Ilfov
  7. Transport marfa - intern - Pantelimon
Postat 14 mai 2024

Sofer Distributie

Salariu

2 500 - 3 500 lei

Localizare

Ilfov, Pantelimon

Full time

Permis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

Experienţă într-un post similar (constituie un avantaj)

Excelente abilităţi de comunicare

Cunoaşterea oraşului şi a împrejurimilor

Aptitudini tehnice și comerciale

Permis de conducere categoria B - fara evenimente

Cazier judiciar fără antecedente penale

Descrierea jobului

Livrarea mărfurilor comandate de clienţi conform graficului de livrare prestabilit

Pregatire si incarcare/ descarcare marfa

Încasarea facturilor livrate

Deservirea la standarde înalte a clienţilor

Avantaje:

Salariu motivant+ Bonusuri in functie de realizari

Descrierea companiei

Echipa Sanipack Distribution, cauta coleg pentru postul de sofer distributie. Societatea noastra se ocupa cu distributie de materiale de curatenie, ambalaje si detergenti in domeniul HoReCa (Hoteluri, Restaurante, Catering). Depozitul este situat in Loc. Pantelimon, Str. Orizontului, Nr. 3, Jud. Ilfov.

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Pantelimon
ID: 270244116