2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Constanta
  6. Transport marfa - intern - Navodari
Postat 16 mai 2024

Camerista *cu permis de conducere categoria B - Navodari

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Navodari

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilDeschis pt studentiPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO42801918

Cautam camerista cu permis de conducere categoria B, locatie situata in Mamaia Sat - Navodari

Cum ne dorim sa fii:

- Persoana proactiva, energica si dornica de cunoastere si dezvoltare personala;

- Persoana comunicativa foarte ambitioasa, motivata & punctuala

- Interesata de asumarea responsabilitatilor;

- Cu abilitati bune de comunicare sau dornic de dezvoltarea lor

- Posesor de permis conducere categoria B

Descrierea jobului

Ce ne dorim sa faci :

- Curatenie in locatiile noastre din Mamaia Nord

Salariul este atractiv, creste in functie de abilitatile dumneavoastra, va rugam sa ne contactati telefonic!

Localitate

Navodari,

Constanta

Constanta, Navodari
ID: 270342311