2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Transport marfa - intern
  5. Transport marfa - intern - Timis
  6. Transport marfa - intern - Timisoara
Postat 20 mai 2024

Sofer cat. B Inox Metal SSR

Salariu

3 600 - 4 400 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNecesita permis de lucru / Requires work visaPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

• Studii medii

• Experienţă într-un post similar (constituie un avantaj)

• Excelente abilităţi de comunicare

• Aptitudini tehnice și comerciale

• Permis de conducere categoria B - fara evenimente

• Cazier judiciar fără antecedente penale

Descrierea jobului

• Livrarea mărfurilor comandate de clienţi conform graficului de livrare prestabilit

• Încasarea facturilor livrate, depunerea borderoului si a actelor necesare

• Deservirea la standarde înalte a clienţilor

Descrierea companiei

Inox Metal SSR este importator și distribuitor de semifabicate, produse industriale și accesorii din inox, aluminiu, cupru, alamă, bronz si oțeluri speciale. Pe lângă activitatea comercială, Inox Metal SSR desfașoară şi activităţi de tipul debitării si prelucrării mecanice. Produsele Inox Metal SSR au o diversitate vastă bazată pe tipologia și calitatea materialelor compozite.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 258323919