2. Locuri de munca
  3. Prahova
  4. Ploiesti
Postat 23 mai 2024

Serv H.R integral angajează operator telefonie - Telesales

Localizare

Ploiesti

Tip contract

Determinat

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Serv H.R. Integral angajează Specialist Telesales/ Specialist vanzare prin telefon în cadrul departamentului Electrica furnizare- Telesales.

Descrierea jobului:

-Contacteaza clientii actuali prin intermediul apelurilor telefonice cu scopul promovarii si vanzarii de produse si servicii oferite de Electrica Furnizare sau ale partenerilor sai cu scopul mentineriii sau cresteriii valorice a bazei de clienti sau cu scopul cresterii valorice a politicilor si proceselor interne dar in concordanta cu strategia comerciala a companiei sau a Diviziei de Vanzari din care face parte.

-Oportunitatea dezvoltarii carierei profesionale și posibilitatea integrării într-o organizație stabilă și dinamică.

-Salariu atractiv plus tichete de masă.

-Constituie un avantaj experiența în domeniu.

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 242172497