2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Alte limbi straine
  5. Alte limbi straine - Bucuresti - Ilfov
  6. Alte limbi straine - Bucuresti
  7. Alte limbi straine - Sectorul 1
Postat 13 mai 2024

Se cauta vorbitor de limba poloneza!

Salariu

5 500 - 8 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: HybridProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaDeschis pt studentiLimba: RomânăNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: PL6452554585

Firma EUROELECTRONICS.EU SPK si-a inceput activitatea in 2004. Initial s-a ocupat de vanzari stationare si online pe platforma Allegro si propriul magazin online.

Din 2011 vinde online pe cele mai populare platforme internationale cum ar fi Amazon si Ebay.

In prezent compania acopera cea mai mare parte a Europei. Are un centru logistic principal cu un depozit de 5.300m2 in Polonia si depozite suport in Anglia, Germania, Italia si Spania.

Oferta include peste 12.000 de produse.

Cautam o persoana interesata sa lucreze ca si comerciant e-commerce cu limba romana.

Daca ai:

- experienta in vazari intr-o pozitie similara

- cunostinte foarte bune de limba romana si limba poloneza

- cunostinte bune de MS Office

- studii medii/ superioare/ statut de student

- experienta pe platforme precum Amazon, Ebay

Daca te caracterizezi prin:

- abilitati de gestionare a muncii

- ambitie

- abilitati de cooperare

- capacitate de comunicare cu clientii si colegii

atunci aceasta oferta este pentru tine.

Responsabilitati:

- vanzari pe platforme online

- stabilirea unui plan pentru campanii de vanzari si marketing

- traducere, emitere de oferte

- serviciu cu clientii (email, telefon)

- publicare continut pe platforma

- deschis pentru cautare de noi solutii.

Ce vei primi in schimb?

- salariu adecvat experientei

- cofinantare pentru mese

- cofinantare pentru pachet medical (PZU)

- cofinantare pentru un pachet sportiv selectat (Medicover Sport)

- sistem de premiere dupa perioada de proba

- posibilitatea de a lucra intr-un mediu cu persoane de alte origini, intr-o companie cu o dezoltare dinamica

- cooperare pe termen lung

- reduceri la produsele din oferta companiei

Salariu: 5500- 8000 PLN/luna brut

- Timp de lucru: norma intreaga

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 263712304