2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Arges
  6. Operatori productie, confectioneri - Cateasca
Postat 16 mai 2024

SCULERI MATRITERI presaj stantare

Localizare

Cateasca

Descriere

Oferim:

  • Salariu negociabil in functie de experienta;

  • Tichete de masa;

  • Ore suplimentare platite;

  • Spor ore de noapte de 25%;

  • Bonus prezenta;

  • Prima de Paste, Craciun, vacanta;

  • Transport asigurat gratuit pe rutele prestabilite.

  • Decont transport pentru rutele fara transport asigurat;

Cerințe:

  • Absolvent de scoala profesionala sau liceu;

  • Certificat de sculer matriter;

  • Experiența într-o poziție similară minim 1 an;

  • Capacitate de lucru in echipa;

  • Atestat de pod rulant reprezinta avantaj;

  • Cunostinte de sudura, frezare, rectificare, strunjire cu masini clasice.

Responsabilități:

  • Examinarea matritelor de productie rezolvarea problemelor daca este cazul si livrarea matritei in stare functionala;

  • Efectuarea de intretinere periodica a matritei si fabricarea de noi compunente unde este cazul;

  • Identificarea numărului de piese de schimb necesare și cantității de stoc, solicitând achiziționarea acestora atunci când este necesar;

  • Monitorizarea îndeplinirii funcțiilor sale afiliate și asigurarea luării măsurilor de remediere necesare;

  • Asigurarea că toate sistemele sunt operate în mod regulat și oferirea de propuneri pentru noile sisteme care urmează să fie proiectate precum, si asigurarea îmbunătățirii sistemelor existente;

  • Raportarea tuturor informatiilor, raporatelor si evolutiilor de probleme emergente necesare cu privire la indatoririle si responsabilitatile definite.

Punct de lucru: Sat Cateasca, Jud Arges, CTPARK

Localitate

Cateasca,

Arges

Arges, Cateasca
ID: 269983059