2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Cluj
  6. Manipulatori marfa - Bontida
RetuRO
Postat 15 mai 2024

RetuRO angajeaza Manipulant - Rascruci/Bontida - Cluj

Localizare

Bontida

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Suntem în căutarea de colegi pentru a se alătura  RetuRO - Hora Reciclarii, care își construiește echipa în Bontida - CLUJ!

Căutăm manipulanți interesați să facă parte din proiectul nostru de colectare și reciclare, contribuind astfel la un mediu mai curat și mai verde în România.

  • Transport asigurat pe rutele :

    Gherla - Rascruci ( Bontida )

    Cluj - Rascruci ( Bontida )

Dacă te regăsești în urmatoarea descriere, te invităm să ne contactezi.

Responsabilități:

  • Manipularea ambalajelor în conformitate cu planificarea comunicata

  • Manipularea ambalajelor ( peturi, sticla, doza) catre locul de procesare automat

Cerinte:

  • îndemanare, răbdare, capacitatea de a desfasura sarcini repetitive;

  • punctualitate;

  • responsabilitate;

  • corectitudine, seriozitate;

  • capacitatea de gestionare a efortului fizic.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv

  • Bonus anual

  • Tichete de masa si tichete cadou

  • Asigurare medicala privata premium

  • Zile libere si suport financiar pentru evenimente deosebite

  • Conditii de munca sigure

  • Echipament individual de protectie

  • Evenimente de echipa

  • Dezvoltare profesionala

Programul de lucru este de 8 ore pe zi, 40 de ore pe săptămână, în trei schimburi. Poate fi necesară disponibilitate și în weekend, în funcție de cerințele specifice ale activității

Adresa punct de lucru: Rascruci/Bontida, Cluj

Localitate

Bontida,

Cluj

Cluj, Bontida
ID: 267401627