2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Bucatar - ajutor bucatar
  5. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti - Ilfov
  6. Bucatar - ajutor bucatar - Bucuresti
  7. Bucatar - ajutor bucatar - Sectorul 1
Postat 23 aprilie 2024

Restaurant sector 1

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Descriere

Candidatul Ideal

- pasiune pentru bucatarie; - responsabilitate si implicare; - aptitudini culinare; - abilitati de comunicare pentru lucru in echipa.

Descrierea jobului

- pregatirea preparatelor din meniu cu respectarea normelor de igiena si sanatate publica; - intretinerea ustensilelor si a utilajelor din bucatarie; - utilizarea produselor in termenul de valabilitate si comunicarea catre superior cand este necesara completarea stocului privind materiile prime utilizate in reteta.

Pentru mai multe detalii legate de program si salariu va rugam apelati la 07******30

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 266231961