2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Buzau
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Buzau
Postat 21 mai 2024

Responsabil Unitate Buzau - Simigeria LUCA

Localizare

Buzau

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Descriere

Candidatul ideal detine:

Experienta anterioara (alimentatie publica/vanzari)

Experienta anterioara in coordonarea unei echipe;

Studii medii finalizate;

Excelente abilitati de comunicare, organizare, coordonare;

Atitudine proactiva, flexibilitate, orientare catre rezultate;

Dorinta de a invata si a se dezvolta profesional;

Capacitatea de a se adapta unui nou mediu de lucru.

Care sunt responsabilitatile tale:

Vei atribui sarcini si vei organiza activitatile angajatilor din cadrul punctului de lucru .

Te vei implica in mod direct in activitatea punctului de lucru.

Vei acorda suportul echipei in indeplinirea sarcinilor.

Vei respecta termenele limita pentru raportari, comenzi furnizori etc .

Vei receptiona materiile prime si vei fi raspunzator pentru stocul punctului de lucru .

Te vei asigura ca sunt respectate standardele de calitate si regulile interne de functionare ale punctului de lucru .

Vei motiva echipa reprezentand cultura si valorile organizatiei .

Care sunt beneficiile pe care ti le putem oferi:

Posibilitate de promovare ,salariu motivant ,mediu de lucru dinamic, Interactiune directa cu toate departamentele companiei pentru solutionarea oricaror neclaritati sau deficiente.

Descrierea companiei

Simigeria LUCA a luat nastere, din dorinta de a oferi trecatorilor o experienta unica cu privire la gusturile traditionale, dar si posibilitatea de a manca ceva consistent si delicios.

Suntem o echipa de peste 2000 angajati si ne bucuram sa primim in echipa noastra colegi dedicati, orientati spre rezultate.

Relatii la telefon

Simona 07******70

Localitate

Buzau,

Buzau

Buzau
ID: 176415890