2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Bucuresti - Ilfov
  5. Alte locuri de munca - Bucuresti
  6. Alte locuri de munca - Sectorul 3
Postat 29 aprilie 2024

Responsabil Deconturi

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Despre Companie:

Firma noastră este un lider în domeniul transportului expres pe comunitate, oferind servicii rapide și fiabile clienților noștri din întreaga Europă. Ne angajăm să oferim servicii de cea mai înaltă calitate și să depășim așteptările clienților noștri în fiecare zi.

Pozitia Disponibila: Responsabil Deconturi

Locație: București, România

Responsabilități:

- Procesarea și verificarea deconturilor șoferilor conform politicilor și procedurilor companiei

- Asigurarea acurateții și corectitudinii informațiilor financiare în deconturile șoferilor

- Comunicarea eficientă cu șoferii și departamentele interne pentru rezolvarea oricăror discrepanțe sau probleme legate de deconturi

- Gestionarea înregistrărilor și a documentelor necesare pentru deconturile șoferilor

- Colaborarea strânsă cu departamentul financiar pentru reconcilierea deconturilor și raportarea oricăror abateri sau anomalii

Cerințe:

  • OBLIGATORIU Experiență anterioară în gestionarea deconturilor sau într-un rol similar în domeniul transportului sau logistică

- Abilități excelente de comunicare și rezolvare a problemelor

- Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și sub presiune

- Cunoștințe solide de operare a computerului, inclusiv MS Office și programe de contabilitate

- Atitudine proactivă și orientată către rezultate

- Abilitatea de a lucra în echipă și de a colabora cu diverse departamente interne

Beneficii:

- Salariu competitiv

- Oportunități de avansare în cadrul companiei

- Mediu de lucru dinamic și stimulant

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre dinamică și să vă dezvoltați cariera într-un mediu în care contribuțiile dumneavoastră sunt apreciate, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de e-mail accounts(arond)quicktranslogistic.ro cu subiectul "Aplicare: Responsabil Deconturi".

Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră în a face parte din echipa noastră. Numai candidații selectați pentru interviu vor fi contactați.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 269641539