2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Cluj
  6. Reprezentanti vanzari - Cluj-Napoca
Postat 09 mai 2024

Reprezentant vanzari

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: AbsolventComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Clientul nostru este o companie dedicată aducerii celor mai exclusiviste și de înaltă calitate grătare din Statele Unite ale Americii către clienții noștri din România. Importa doar cele mai bune produse din SUA pentru clienții noștri. Fie că este vorba despre cele mai recente tehnologii în materie de grătar sau despre cele mai rafinate materiale și finisaje, au grijă să ofere doar produsele de cea mai înaltă calitate

Cerințe de Angajare:

Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul produselor pentru uz casnic sau în industria alimentară.

Abilități excelente de comunicare și negociere.

Capacitatea de a lucra atât cu clienți persoane fizice, cât și cu magazinele revânzătoare. Orientare către rezultate și atenție la detalii.

Abilitatea de a lucra independent și în echipă.

Permis de conducere categoria B și disponibilitate pentru deplasări.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Identificarea și contactarea clienților potențiali, atât persoane fizice interesate de achiziționarea grătarelor noastre, cât și magazinele care doresc să devină revânzătoare. Prezentarea și promovarea gamei noastre de produse, evidențiind caracteristicile și avantajele acestora.

Negocierea și încheierea contractelor de vânzare, asigurându-vă că cerințele și nevoile clienților sunt pe deplin satisfăcute. Întreținerea relațiilor cu clienții existenți și dezvoltarea portofoliului de clienți.

Monitorizarea pieței și identificarea oportunităților de creștere a vânzărilor. Participarea la evenimente de promovare și expoziții pentru a-și promova produsele și a dezvolta rețeaua de clienți.

Avantaje:

Pachet salarial atractiv și bonusuri în funcție de performanțe.

Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.

Training și suport continuu pentru a vă dezvolta abilitățile de vânzare.

Mediu de lucru dinamic și plăcut într-o echipă profesionistă și prietenoasă.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268574390