2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Reprezentanti vanzari
  5. Reprezentanti vanzari - Constanta
  6. Reprezentanti vanzari - Constanta
Postat 07 mai 2024

Reprezentant vanzari

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Candidatul Ideal

Viitorul coleg/colega sa aiba abilitati bune de comunicare , negociere si atitudine pozitiva.

Sa fie organizat, serios, cu initiativa, sa fie un bun planificator si cu capacitate de lucru in echipa, amabilitate in abordarea clientilor si orientare spre realizarea obiectivelor.

Sa detina cunostinte de operare PC ,e-mail

Ne ajuta daca are experienta anterioara pe o pozitie similara

Studii medii sau superioare finalizate;

Descrierea jobului

Dezvoltarea portofoliului de clienti prin incheierea de noi contracte.

Ofera consiliere profesionala clientilor in vederea achizitionarii serviciilor noastre

Ce oferim:

Salariu fix + bonus din vanzari in functie de realizari.

Mediu de lucru placut alaturi de o echipa dinamica.

Programul de lucru:

Activitatea se desfasoara numai la birou, telefonic

Sediul din Constanta: Luni- Vineri 09:00-17:00 (cu pauza de masa 30 min)

Nu stam peste program, nu lucram nici noaptea și nici in week-end!

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 266865403