2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Timis
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Timisoara
Postat 13 mai 2024

Recrutăm Mecanic în Timișoara

Salariu

4 000 - 5 500 lei

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 2

Recrutăm rolul de Mecanic pentru clientul nostru, o companie românească fondată în anul 1928 și mândră că o companie de familie a devenit lider mondial în producția de bețe din lemn pentru industria alimentară (bețe pentru înghețată, bețe pentru cafea, bețe pentru frigărui).

Detalii rol:

  • Locație: Timișoara, Str. Ion Ionescu De La Brad, Jud. Timiș.

  • Program de lucru inegal, 12/24 - 12/48.

  • Număr roluri disponibile: 2.

Profilul tău:

  • Ai absolvit un liceu tehnic (obligatoriu), facultatea reprezintă un avantaj;

  • Ai experiență într-un domeniu similar;

  • Știi să utilizezi diverse unelte și ai competențe în zona de mecanică/pneumatică domeniul producție;

  • Ai minime competente digitale (utilizare telefon smart, PC etc.);

  • Îți place să lucrezi în echipă, ai îndemânare, precizie, rigurozitate și perseverență;

  • Ești o persoană responsabilă și ai capacitatea să gestionezi diverse situații dificile.

Atribuțiile tale:

  • Execuți sarcinile prezentate în instrucțiunile de lucru și schemele sau instrucțiunile mașinii.

  • Respecți termenii de execuție, calitatea și cantitatea lucrărilor pe care le ai spre execuție.

  • Folosești cu discernământ și justifici utilizarea materialelor consumabile specifice.

  • Intervii la utilaje ori de câte ori este nevoie.

  • Urmezi planul de mentenanța preventivă.

  • Răspunzi de intervențiile pe care le realizezi.

  • La nevoie vei utiliza și aparatul de sudură.

  • Asiguri sprijin echipei ori de câte ori este nevoie.

  • Completezi fișele de intervenție la mașină.

  • Respecți termenele pentru proiectele tale.

Beneficiile tale:

  • Tichete de masă în valoare de 40 de lei pentru fiecare zi lucrată.

  • Asigurare medicală pentru angajat și familie (soț, soție, copii) la clinicile Medici’s.

  • Asigurare de viață pentru angajat.

  • Prime de: Crăciun, Paște, Vacanță (calculat la nr. luni lucrate în ultimele 12 luni).

  • Pachete copii Crăciun.

  • Ghiozdane pentru începerea școlii pentru copii de la gimnaziu.

  • 7 card pentru activități sportive.

Nu ezita să ne contactezi și să ceri mai multe detalii despre rol.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 268888754