2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Bucuresti - Ilfov
  6. Altele - Bucuresti
  7. Altele - Sectorul 6
Postat 30 mai 2024

Receptionista - post disponibil in Bucuresti

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Full time

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Securitas Romania angajeaza! Esti potrivit? Daca da, atunci trimite-ne C.V.-ul si noi te contactam!

Securitas Romania, companie multinationala, lider mondial pe segmentul de servicii integrate de securitate, este in cautarea unui / unei Receptionist (receptioniste) cu domiciliul stabil in Bucuresti/ zone limitrofe.

Responsabilitati

Desfasoara activitati de receptie-secretariat si protocol

Ofera informatiile solicitate de catre clienti/beneficiari

Desfasoara activitati de secretariat - preia si transmite faxuri,

Primeste si directioneaza apelurile telefonice;

Intampina clientii, le ofera informatii,

Primeste, directioneaza si gestioneaza corespondenta interna si externa ( posta, fax, e-mail); Alte atributii administrative.

Cerinte

Studii medii/ superioare - in curs

Limba engleza - nivel mediu / avansat

Utilizator PC – nivel mediu / avansat

Abilitati excelente de comunicare si orientare catre clienti

Persoana dinamica, responsabila, serioasa

Experienta in relationarea cu oamenii reprezinta un avantaj

Beneficii:

Mediu de lucru tanar si dinamic;

Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung;

Program de lucru flexibil

Pachet salarial motivant– asiguram plata orelor conform reglementarilor legislative Garantam plata sporurilor ( 100% pentru zilele de sarbatoare; 75% ore suplimentare; 25% ore de noapte; spor de weekend)

Securitas Romania recunoaste si rasplateste performanta angajatilor!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 204670865