2. Locuri de munca
  3. Cosmeticieni - Frizeri - Saloane
  4. Altele
  5. Altele - Bucuresti - Ilfov
  6. Altele - Bucuresti
  7. Altele - Sectorul 3
Postat 23 mai 2024

Receptionera salon Bucuresti Mall

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Necesita schimburi in WeekendDeschis pt studenti

Rituwells Spa este un nou centru de wellness dedicat linistii si relaxarii situat in Bucuresti Mall, etajul 2.

Căutăm colegi pentru echipa noastră, pe postul de Asistent Manager Receptie.

Descriere:

Daca ai abilități excelente de comunicare, esti o persoana organizata si îți place să interacționezi cu oamenii ești persoana potrivită pentru noi!

Responsabilități:

• Primirea clienților cu un zâmbet cald și o atitudine profesionista

• Programarea și gestionarea rezervărilor

• Oferirea informațiilor necesare despre serviciile noastre

• Managementul documentelor

Cerințe:

• Abilități excelente de comunicare și customer service

• Experiență anterioară în servicii de recepție sau în domeniul ospitalității constituie un avantaj

• Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic

Beneficii:

• Mediu de lucru plăcut și relaxant

• Oportunitatea de a face parte dintr-o echipă tanara si profesionista

• Pachet salarial motivant și bonusuri de performanță

Alătură-te echipei noastre pentru a veni cu drag la job in fiecare zi!

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 262843288