2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Maramures
  6. Muncitori constructii - Baia Mare
Postat 15 mai 2024

Raden Angajeaza Muncitori Necalificați și Calificați în Construcții

Salariu

5 000 - 8 000 lei

Localizare

Baia Mare

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

Compania RADEN PROIECT INSTAL SRL Suntem o companie recunoscută pentru calitatea serviciilor oferite în domeniul construcțiilor, specializată în soluții de hidroizolații pentru o gamă variată de proiecte.

 RADEN PROIECT INSTAL SRL caută să își mărească echipa cu muncitori calificați și necalificați pasionați și dedicați. Oferim oportunitatea de a lucra la proiecte variate și provocatoare, de la construcții rezidențiale până la proiecte comerciale de amploare.

Locație: BAIA MARE , MARAMURES

Tipul de angajare: Full-time

Responsabilități:

  • Executarea lucrărilor de construcție conform planurilor și specificațiilor tehnice.

  • Operarea echipamentelor specifice de șantier în condiții de siguranță.

  • Colaborarea cu ceilalți membri ai echipei pentru a asigura finalizarea proiectelor la timp.

  • Menținerea unui mediu de lucru sigur și curat.

  • Respectarea normelor de siguranță și sănătate în muncă.

  • Lucrul la înăltime

Cerințe:

  • Calificare profesională într-un domeniu relevant (ex. zidar, hidroizolator ).

  • Experiență de minim 3 ani într-un post similar.

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termenele limită.

  • Atitudine proactivă și atenție la detalii.

Oferim:

  • Salariu începand de la 5000 lei, bonuri de masă

  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră;

  • Mediu de lucru sigur și respect pentru fiecare angajat;

  • Beneficii suplimentare, incluzând asigurări de sănătate și bonusuri de performanță.

  • Permis de conducere categoria B,BE constituie un avantaj.

 Cum să Aplicați: Pentru a aplica, vă rugăm să ne contactați la numărul de telefon afisat.

Vă mulțumim pentru interesul arătat față de poziția disponibilă în cadrul companiei noastre și așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

 RADEN PROIECT INSTAL SRL

Localitate

Baia Mare,

Maramures

Maramures, Baia Mare
ID: 269664972