2. Locuri de munca
  3. Evenimente si divertisment
  4. Evenimente si divertisment - Bucuresti - Ilfov
  5. Evenimente si divertisment - Bucuresti
  6. Evenimente si divertisment - Sectorul 4
angajari.twentytopmodels
Postat 20 mai 2024

Promoter cu echipa de TikTok

Salariu

4 000 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRol deschis pentru persoane cu disabilitatiDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 3Recrutare la distantaCUI / CIF: 49740567

Ești o persoană dinamică și entuziastă, pasionată de lumea digitală și de promovarea produselor? TwentyTopModels te invită să te alături echipei noastre ca Promoter TikTok, unde vei fi responsabilă pentru distribuirea produselor noastre promotionale alături de echipa noastră de TikTok!

Responsabilități:

  • Colaborarea cu echipa de TikTok pentru a crea conținut distractiv și captivant care să prezinte produsele noastre promotionale.

  • Participarea activă la acțiunile de promovare pe teren, distribuind produsele noastre în locații strategice și atrăgând atenția publicului țintă.

  • Interacțiunea cu publicul într-un mod pozitiv și entuziast pentru a crește gradul de conștientizare și angajamentul.

  • Colectarea feedback-ului de la consumatori și raportarea rezultatelor către echipa de marketing pentru îmbunătățiri viitoare.

  • Respectarea politicilor și standardelor de brand ale TwentyTopModels în timpul activităților de promovare.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în promovarea de produse, preferabil în mediul digital și pe platforma TikTok.

  • Abilități excelente de comunicare și de interacțiune cu publicul.

  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a gestiona sarcini multiple simultan.

  • Creativitate și gândire out of the box pentru a dezvolta conținut captivant pe TikTok.

  • Flexibilitate în program, deoarece activitățile de promovare pot necesita ore neregulate și lucrul în weekenduri.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra cu o echipă dinamică și creativă, într-un mediu plin de energie și entuziasm.

  • Experiență valoroasă în promovarea produselor în mediul digital și pe platforma TikTok.

  • Posibilitatea de a contribui la creșterea brandului TwentyTopModels și de a influența direct succesul campaniilor noastre de marketing.

Dacă ești pregătită să te alături unei echipe inovatoare și să aduci experiența ta unică în lumea digitală, hai și tu alături de noi!

Îți așteptăm cu nerăbdare aplicația!

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 270219306