2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal Fast Food
  5. Personal Fast Food - Dolj
  6. Personal Fast Food - Craiova
POPEYES ROMANIA
Postat 23 mai 2024

Popeyes Romania angajeaza Casier Lucrator Bucatarie - Craiova

Localizare

Craiova

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Candidatul Ideal:

  • Ești o persoană căreia îi place să fie parte dintr-o echipă veselă și ai întotdeauna o atitudine pozitivă?

  • Știi cât este de important să oferi un serviciu de calitate de fiecare dată când interacționezi cu clienții?

  • Știi ce înseamnă să faci lucrurile bine și să îi inspiri și pe ceilalți să te urmeze?

  • Îți place să creezi momente pozitive și să susții buna dispoziție a echipei?

  • Ești curios și vrei să descoperi lucruri noi?

Atunci s-ar putea să fii colegul nostru perfect!

Descrierea postului

  • Pastrarea un mediu de lucru curat la casa de marcat

  • Preia comenzile de la clienti si asigura servirea acestora.

  • Incaseaza contravaloarea comenzilor

  • Pregătirea tuturor produselor respectând standardele cerute și conform specificațiilor.

  • Interacțiunea cu oaspeții, oferindu-le mâncare proaspăt gătită și de cea mai bună calitate.

  • Curățenia veselei și a suprafețelor din bucătărie pentru menținerea igienei.

  • Consiliaza clientii cu privire la efectuarea comenzilor la chiosc si recomanda produsele potrivite

Pachet salarial și oportunități interesante

  • Pachet salarial atractiv: aprox. 3000 lei net (compus din salariul fix si tichete de masa de 30 lei)

  • Asigurăm training pentru dezvoltarea abilităților profesionale.

  • Bonus Recomandare un prieten

  • Posibilitatea de dezvoltare și de promovare în cadrul companiei.

  • Program de lucru 8 ore ce poate fi planificat în ture, după nevoile tale.

  • 21 de zile de concediu de odihnă anual.

  • Reducere de 50% la produsele preferate în timpul programului de lucru.

  • Oportunitatea de a construi împreună echipa Popeyes România.

Descrierea companiei

Rex Concepts PLK Romania - master francizor Popeyes - are un plan de extindere foarte ambițios și ne dorim să angajăm oameni care să crească alături de noi. Suntem o gașcă de oameni pasionați de bucătărie și de gustul puiului din Louisiana, cu misiunea de a fi cel mai iubit brand specializat pe carne de pui din România.

Vino alături de echipa noastră plină de energie și să creăm împreună o experiență de neuitat!

Localitate

Craiova,

Dolj

Dolj, Craiova
ID: 269979067