2. Locuri de munca
  3. Bone - Menajere
  4. Menajere
  5. Menajere - Iasi
  6. Menajere - Miroslava
Postat 12 mai 2024

Personal curatenie

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Miroslava

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO45427282

Firma Multiservice House & Garden SRL angajează femeie de curățenie pentru case și birouri în Iași și localitățile limitrofe!

Descrierea postului:

Căutăm o persoană responsabilă și dedicată pentru a se alătura echipei noastre în calitate de femeie de curățenie. Activitatea se desfășoară în case și birouri, iar principalele sarcini includ curățarea și întreținerea spațiilor interioare în conformitate cu standardele noastre de calitate.

Responsabilități:

Curățarea și dezinfectarea diverselor suprafețe din case și birouri

Aspirarea, măturarea și spălarea podelelor

Curățarea geamurilor, a mobilei și a altor obiecte din interior

Colectarea și eliminarea deșeurilor conform procedurilor stabilite

Cerințe:

Experiență anterioară în domeniul curățeniei constituie un avantaj

Abilități de comunicare și atenție la detalii

Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta programul stabilit

Disponibilitate pentru programul de lucru de la ora 08:00 la ora 17:00, de luni până vineri

Rezidență în Iași sau în localitățile limitrofe din aria metropolitană

Beneficii:

Salariu competitiv și posibilități de avansare în cadrul companiei

Mediu de lucru plăcut și echipament adecvat pentru realizarea sarcinilor

Training și suport constant din partea echipei noastre

Asigurăm plata transportului pentru persoanele din afara Iașiului care sunt angajate la firma noastră

Dacă ești interesat/ă să faci parte din echipa noastră și să contribui la menținerea unor spații curate și plăcute, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat prin email sau să ne contactezi la numărul de telefon o726824o81 pentru mai multe detalii.

Locație:

Iași și localitățile limitrofe din aria metropolitană

Program de lucru:

Luni - Vineri, 08:00 - 17:00

Alătură-te echipei Multiservice House & Garden și ajută-ne să oferim servicii de curățenie de înaltă calitate în comunitatea noastră!

Localitate

Miroslava,

Iasi

Iasi, Miroslava
ID: 270158380