2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Personal receptie si administratie
  5. Personal receptie si administratie - Cluj
  6. Personal receptie si administratie - Floresti
Postat 28 mai 2024

Pensiune din Floresti cauta Receptioner

Salariu

3 100 - 3 200 lei

Localizare

Floresti

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in tureDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO36989532

Descriere

Pensiune din Florești caută Recepționer (full-time)

Suntem în căutarea unor persoane talentate și pasionate pentru a se alătura echipei noastre în calitate de recepționer. Dacă dorești să lucrezi într-un mediu dinamic și prietenos și să oferi oaspeților noștri o experiență de neuitat, atunci acesta este locul potrivit pentru tine. Recepționer: Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul hotelier (este un avantaj, dar nu obligatoriu)

  • Abilități excelente de comunicare și relaționare

  • Atitudine prietenoasă și orientată către clienți

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona mai multe sarcini simultan

  • Bune abilități de organizare și rezolvare a problemelor

  • Cunoștințe despre servirea mâncărurilor, băuturilor alcoolice și cafelei

Descrierea jobului

Recepționer: Responsabilități:

  • Primirea și înregistrarea oaspeților

  • Efectuarea check-in și check-out

  • Gestionarea rezervărilor și asigurarea unei comunicări eficiente cu oaspeții

  • Oferirea informațiilor despre facilitățile hotelului și atracțiile din zonă

  • Soluționarea cererilor și reclamațiilor oaspeților

  • Servirea mâncărurilor, băuturilor alcoolice și cafelei în cazul în care este necesar

Oferim:

  • Training și pregătire la locul de muncă

  • Pachet salarial competitiv

  • Mediu de lucru plăcut și dinamic

  • Oportunități de dezvoltare profesională

Hai la un interviu, apelează acum fără ezitare numărul de telefon 07********42 !

Așteptăm cu nerăbdare să te alături echipei noastre!

Localitate

Floresti,

Cluj

Cluj, Floresti
ID: 270429489