2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Ospatar, barman, sef de sala
  5. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti - Ilfov
  6. Ospatar, barman, sef de sala - Bucuresti
  7. Ospatar, barman, sef de sala - Sectorul 1
Postat 28 mai 2024

Ospatar - Grand Hotel Continental

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Full time

Numarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Grand Hotel Continental, angajează Ospătar

Candidatul ideal:

  • Cunoașterea limbii engleze (nivel conversațional)

  • Atitudine pozitivă,

  • Prezență și ținută agreabilă,

  • Orientare către client.

Beneficii:

  • Salariu fix + tichete de masă proporțional timpului lucrat şi politicii companiei

  • Decont transport

  • Abonamente medicale personalizate.

Responsabilităţi:

  • Organizează bufetul, debarasează mesele în timp util;

  • Intampina clientii, colaboreaza cu celelalte departamente ale hotelului pentru asigurarea unei atmosfere calde si primitoare;

  • Realizeaza mise en place, preia și serveste comenzile,

  • Realizeaza nota de plată și incaseaza;

  • Consiliaza clientii in alegerea preparatelor.

Informaţii la telefon 0729_095_718 de luni pana vineri, in intervalul 09.00-17.30

Cv-urile se pot depune si la receptia hotelului : Grand Hotel Continental, Calea Victoriei 56.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 268022049