2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Arges
  6. Personal necalificat - Pitesti
Postat 21 mai 2024

Operatori productie fabrica Pitesti

Salariu

2 800 - 3 000 lei

Localizare

Pitesti

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 50

Cautam Operatori productie, pentru fabrica de cablaje auto Leoni, din Pitesti.

Se asigura transport din majoritatea localitatilor din jud. Arges si Olt – gasiti lista completa la finalul anuntului

Program de lucru: 3 schimburi a cate 8h de luni pina vineri (06:30 – 14:30 – 22:30 – 06:30)

Responsabilitati:

  • Executa corect din punct de vedere calitativ si cantitativ comenzile de productie pe masinarii/statii de lucru

  • Lipire terminali, rutarea firelor, inserare fire

  • Asamblare tuburi, izolare cu banda

  • Asamblarea altor componente si/sau piese

  • Control vizual la finalizarea lucrarii

  • Identificarea pieselor defecte

Cerinte:

  • Minim 8 clase

  • Vedere buna cu sau fara ochelari

  • Disponibilitate pentru munca in picioare (se lucreaza la banda)

  • Abilitatea de a identifica culorile

  • Buletin valid

  • Minim 18 ani

Beneficii:

  • Salariu de incadrare: 2080 lei net

  • Bonuri de masa 40 lei/zi

  • Bonus de prezenta

  • Bonus de calitate

  • Bonus de productivitate

  • Bonus de polivalenta

  • 25% spor de noapte

  • Orele suplimentare se platesc cu 200%

  • Prima de Paste

  • Prima Craciun

  • Prima Vacanta

  • Prima Septembrie

  • Prima 8 Martie

  • Transport subventionat de companie, in functie de distanta: 50% din Pitesti, 60% sub 40km, 80% peste 40km (angajatul plateste doar diferenta de 50%, 40%, respectiv 20%)

  • Venit mediu lunar fara ore suplimentare si prime: aprox. 2300 - 2500 lei net

Rute transport:

  • Pitesti – din Gavana, Craiovei, Razboieni, Trivale, Prundu

  • Colonesti – Jitaru – Negreni – Optasi – Scornicesti – Slatina – Valea Mare

  • Badesti Bai – Cerbu – Cotmeana – Floru – Harsesti – Lunca Corbului – Mozaceni Vale – Stolnici    – Tufeni

  • Albota – Brosteni – Cornatel – Costesti – Vulpesti – Serboieni

  • Bacea – Icoana – Bircii – Movileni – Potcoava – Sinesti – Valea Merilor

  • Deagu – Izvoru – Recea – Tatarasti

  • Draganu – Prislop – Valea Ursului

  • Babana Sat – Babana Scoala – Ciocanai – Lupuieni – Slatioara – Valea lui Paneata

  • Baiculesti – Borlesti – Curtea de Arges – Dobrogostea – Malu Vanat – Merisani Sat – Scheau – Intersectie Tutana – Valcele – Zigoneni – Valea Brazilor

  • Calinesti – Golesti – Stefanesti Blocuri – Stefanesti Sat – Topoloveni – Vranesti

  • Maracineni – Mioveni

  • Capul Piscului – Mihaesti – Campulung – Cotesti – Furnicosi – Godeni – Lazaresti – Radesti – Schitu Golesti – Budeasa Mica – Budeasa Mica (Institut) – Stilpeni

  • Dirmanesti – Lapusani – Retevoiesti – Pietrosani – Cosesti – Domnesti – Leicesti – Badesti Bucla – Ganesti – Negreni de Domnesti

  • Chitani – Gardinesti – Hintesti – Mosoaia – Paduroiu – Poiana Lacului – Smeura – Vedea

  • Beleti – Botesti – Dobresti – Furesti – Priboieni – Tiganesti

  • Buzoiesti – Caldararu – Curteanca – Gaujani – Humele – Strambeni – Ungheni

  • Aninoasa – Balilesti – Berevoiesti – Piscani – Bajesti – Vladesti

  • Albeasca – Badiceni – Bohari – Budeasa Mare – Bunesti – Costesti-Vilsan – Gales – Galesesti – Malureni – Musetesti – Rogojina – Stroiesti – Valea Marului – Vilsanesti – Zarnesti

  • Birlogu – Catane – Gliganu – Mozaceni deal – Negrasi – Oarja – Rociu – Slobozia – Stefan cel Mare

  • Boteni – Davidesti – Hartiesti – Voroveni – Vulturesti

Va rugam sa includeti urmatoarea clauza in CV-ul dvs. (sau in alte documente de cerere ori intr-un mesaj adresat noua): “Sunt de acord cu prelucrarea datelor mele personale continute in documentele trimise catre MGM Recruitment SRL, pentru scopurile necesare desfasurarii procesului de recrutare in conformitate cu Regulamentul (UE) 2016/679 al Parlamentului European si al Consiliului din 27 aprilie 2016 (asa-numitul GDPR).” Consimtamantul este voluntar si poate fi retras in orice moment. Retragerea consimtamantului nu afecteaza legalitatea procesarii bazate pe consimtamant inainte de retragerea acestuia.

Daca doriți sa luam in considerare candidatura dvs. si in viitoarele recrutari, va rugam sa includeti si o clauza suplimentara cu urmatorul continut: “Consimt la prelucrarea datelor mele personale continute în documentele trimise catre MGM Recruitment SRL si ca aceasta sa implementeze viitoare procese de recrutare in conformitate cu Regulamentul (UE) 2016/679 al Parlamentului European si al Consiliului din 27 aprilie 2016 (asa-numitul GDPR).” Consimtamantul este voluntar si poate fi retras in orice moment. Retragerea consimtamantului nu afecteaza legalitatea procesarii bazate pe consimtamant inainte de retragerea acestuia.

Localitate

Pitesti,

Arges

Arges, Pitesti
ID: 248705452