2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Sibiu
  6. Operatori productie, confectioneri - Sibiu
Elena
Postat 01 iunie 2024

Operatori productie

Localizare

Sibiu

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

Angajam Operatori productie in industria automotive in Sibiu.

CERINTE:

- minim 8 clase

- disponibilitate de a lucra in 3 schimburi: 07************15.00-23.00 / 23.00-07.00

RESPONSABILITATI:

- gestionarea mașinilor cu comandă numerică

- asigurarea și verificarea calității pieselor finite

- prelucrarea/asambarea componentelor în vederea obtinerii pieselor finite

BENEFICII:

- salariu motivant

- prime de sarbatori

- bonusuri de performanta

- prima de recomandare 100 euro

- spor de noapte, spor de weekend

- formare si specializare la locul de munca

- bonuri de masa in valoare de 35 lei, al 13-lea salariu

- transport gratuit în Sibiu si transport asigurat pe urmatoarele rute: Victoria-Feldioara-Drăguș-Ucea de Sus-Ucea de Jos-Arpașu de Jos-Cîrța-Scoreiu-Porumbacu de Jos; Metiș-Răvășel-Moardăș-Mihaileni-Buia-Stenea-Calvasar; Glamboaca-Casolt; Mediaș-Tîrnava-Copșa sat-Copșa Mică-Axente Sever-Agârbiciu-Șeica Mare-Slimnic-Ruși-Șura Mare; Racovita-Mirsa-Sacadate-Avrig-Bradu; Cristian-Orlat-Gura Riului; Turnu Rosu-Talmaciu-Vestem-Mohu; Ocna Sibiului - Sura Mica; Hasag-Loamnes-Pauca-Armeni-Alamor-Ocna-Sura Mica; Sadu-Cisnadie.

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 270509924