2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Bucuresti
  7. Personal necalificat - Sectorul 4
Postat 20 mai 2024

Operatori Masini /necalificati -fabrica piese auto

Localizare

Bucuresti, Sectorul 4

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

Angajam personal necalificat fabrica piese auto .

Profil Activitate: Fabrica de producție arcuri pentru masini

Post Disponibil: Operatori Mașini (necalificați)

Descrierea Postului:

·         Activitate: Lucrul la mașini automatizate, supraveghere, calibrare și preluarea produsului de pe bandă. Nu este necesară alimentarea mașinilor, aceasta fiind realizată de roboți.

·         Se manipuleaza cutii Bărbați: Cutii de 7-10 kg Femei: Cutii de 1-2 kg

Cerințe:

·         Apti fizic

·         Minimum 10 clase

·         Disponibilitate de a lucra de noapte si in 3 schimburi

Program de Lucru:

·         Schimbul 1: 06:00 - 15:00

·         Schimbul 2: 15:00 - 22:00

·         Schimbul 3: 22:00 - 06:00

·         Luni - Vineri, cu posibilitate de suplimentare sâmbăta (doar în schimburile 1 și 2)

Locație:

·         Sector 4, Popești Leordeni

Contract:

·         Perioadă nedeterminată

Beneficii Oferite:

·         Venit Brut/Lună: 4213 lei

·         Venit Net/Lună: 2500 lei

·         Transport: 142 lei net

·         Bonus 124 lei net

·         Tichete de Masă: 504 lei net

·         Spor de noapte 25%: 207 lei net

·         Al 13-lea salariu

Pentru mai multe detalii sunati la numarul de telefon din anunt !

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 4
ID: 270481632