2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Gestionari depozit si coordonatori
  5. Gestionari depozit si coordonatori - Bucuresti - Ilfov
  6. Gestionari depozit si coordonatori - Rudeni
Postat 17 mai 2024

Operator receptie

Localizare

Rudeni

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program de lucru in ture

Compania noastră caută operator receptie pentru depozitul nostru. Candidatul ideal va fi responsabil pentru pregătirea comenzilor și a documentelor de tranport.

Cerințe:

·         Cunoștințe de operare PC (MS Office);

·         Cunoștințe de contabilitate primară;

·         Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și dinamic;

·         Abilități bune de comunicare și de lucru în echipă;

·         Cunostiinte de limba engleza incepator

Responsabilități:

·         Pregătirea documentelor de transport (CMR, Aviz);

·         Pregătirea comenzilor și asigurarea livrării acestora la timp;

·         Comunicarea cu colegii și supervizorii pentru a asigura o eficiență maximă în depozit;

Beneficii:

·         Salariu competitiv și beneficii suplimentare;

·         Tichete de masa;

Dacă sunteți o persoană motivată, cu experiență în depozitare și doriți să faceți parte dintr-o echipă dinamică și plină de energie, vă rugăm să aplicați pentru acest post. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Localitate

Rudeni,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Rudeni
ID: 256591495