2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti - Ilfov
  6. Operatori productie, confectioneri - Bucuresti
  7. Operatori productie, confectioneri - Sectorul 6
Postat 03 mai 2024

Operator productie - Fabrica mase plastice

Salariu

3 000 - 3 600 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 6

Program de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 3

Angajam operator productie pentru o fabrica de mase plastice din Bucuresti.

Descrierea jobului:

  • Alimenteaza masinile cu consumabile necesare sau materii prime;

  • Operareaza echipamentele de injectie;

  • activitati de sortare.

Cerinte:

  • Studii medii;

  • Experienta de lucru pe masini de injectie mase plastice constituie un avantaj;

  • Cunostinte de lucru cu instrumente de masurare – subler, micrometru.

Oferta:

  • salariu: 3000 lei net

  • tichete de masa: 30 lei/zi

    Program: Luni-Vineri, 12 cu 24 (7-19, 19-7)

Locatie: Bucuresti, Sector 6 si Pantelimon

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 6
ID: 269240195