2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Prahova
  6. Operatori productie, confectioneri - Ploiesti
Alex Achim
Postat 27 mai 2024

Operator PMD in fabrica BAT

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Responsabilitati Principale:

  • Asigurarea functionarii optime a masinii pentru realizarea volumelor planificate si atingerea indicatorului de calitate stabilit;

  • Alimentarea masinii cu materiale necesare;

  • Participarea la activitatile de mentenanta ale grupului de masinii pe care lucreaza;

  • Urmarirea nivelului de indeplinire al indicatorilor de performanta stabiliti pentru masina sa;

  • Indeplinirea obiectivelor propuse si propunerea de solutii de imbunatatire pentru depasirea lor;

  • Inregistrarea documentele de evidentiere a productiei;

 Cerinte esentiale:

  • Autorizatie ISCIR valabila;

  • Absolvent scoala profesionala profil tehnic ;

  • Capabil sa lucreze in echipa.

  • Nivel inalt de automotivare si disciplina;

Beneficii:

  • Tichete de masa;

  • Tichete de vacanta;

  • Transport: asigurat de companie pe rutele din interiorul municipiului Ploiesti si decontat pentru cei ce locuiesc in afara orasului;

  • Bonus anual;

  • Bonusuri de Paste si de Craciun;

  • Servicii medicale private pentru angajat si 3 dependenti;

  • Bonus pensie privata - Pilonul III

  • Abonament 7card pentru activitati sportive.

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 270493630