2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Satu Mare
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Negresti-Oas
Postat 01 mai 2024

Operator PC,Casier magazin,Manipulant marfa

Localizare

Negresti-Oas

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de munca

 Societate comerciala TRISTAR SRL cu domeniul de activitate depozit si magazin de bauturii angajeaza :

              -OPERATOR PC cunostinte operare aviziere, preluare comenzi,facturare.

Responsabilitati:

              -preia si proceseaza comenzile venite de la agentii de vanzari, in baza  procedurilor interne

             - intocmeste facturi si avize

             - tine evidenta formularelor cu regim special;

             - contabilitate primara

             - opereaza si inregistreaza documente specifice in sistem.

             -MANIPULANT MARFA  spirit de echipa,

             -OPERATOR CASA DE MARCAT MAGAZIN cunostinte operare PC

Cerinte :

             -studii medii;

             - seriozitate, corectitudine, acuratete, implicare, perseverenta , organizare, disponibilitate de a munci,

             - spirit de echipa;

             - experienta in domeniu constituie un avantaj;

             - bune cunostinte de operare PC.

Beneficii :

            - mediu de lucru placut;

            - colaborare cu o echipa profesionista

            - posibilitate de dezvoltare profesionala

             -salar atractiv+bonuri de masa

Localitate

Negresti-Oas,

Satu Mare

Satu Mare, Negresti-Oas
ID: 269732171