2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Vaslui
  6. Operatori masini - Vaslui
Postat 22 mai 2024

Operator la masina de etichetat

Localizare

Vaslui

Descriere

Candidatul ideal:

  • studii minim 12 clase;

  • experiență anterioară într-o unitate de producție, constituie avantaj;

  • persoană activă, implicată, responsabilă, receptivă, ușor adaptabilă;

  • rezistență la stres și disponibilitate la program prelungit /ore suplimentare;

  • rezistență la condițiile specifice de muncă în abator (temperatură scăzută, efort fizic și umiditate).

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • asează produsele pe categorii;

  • Urmareste si verifica etichetele produselor cantarite (lot, data fabricatiei, data expirarii, pret, denumire produs, codul de bare sa nu aiba intreruperi)

  • selecteaza corect si respecta lotul si produsul pe care il are de cantarit;

  • Urmărește calitatea și conformitatea produselor cu cerințele fișei tehnice de produs;

  • cunoaște și respectă instrucțiunile de lucru de la nivelul activității desfășurate.

Beneficii:

  • pachet salarial atractiv (salariu fix +spor de specificitate+ tichete de masa + bonusuri de performanta)

  • masa calda pe zi inclusa, pachet de carne /pe saptamana lucrata

  • asigurare transport sau decontare transport (75% din contravaloare abonament)

  • programe de instruire

  • pachet beneficii medicale REGINA MARIA

  • alte tipuri de beneficii vor fi detaliate in cadrul interviului de recrutare/oferte de angajare

Localitate

Vaslui,

Vaslui

Vaslui
ID: 248539190