2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Calarasi
  6. Asistent manager si secretariat - Postavari
SC CONCEPT SOLUTION SYSTEM SRL
Postat 14 mai 2024

Operator Introducere, Validare si Prelucrare Date

Salariu

2 500 - 3 000 lei

Localizare

Postavari

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 25709076

Descriere

Cerinte:

- Studii medii/superioare in domeniul tehnic sau economic; - Spirit de echipă si capacitate de lucru în echipă si de rezolvare a problemelor; - Corectitudine si integritate; - Spirit de initiativa; spirit organizatoric. - Operativitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu; - Ordonat si adaptabilitate, flexibilitate şi respectarea termenelor limita; - Cunostinte de utilizare PC, MS Office, programe dedicate si utilizarea de cataloage/unelte online; - Abilităţi de comunicare in limba romana; - Capacitate de analiza, atentie sporita pentru detalii, sinteza si decizie rapida;

Descrierea jobului:

- Preia, urmareste si validează comenzile interne/externe. - Operează comenzile in baza de date. - Gestioneaza toate documentele comenzilor interne/externe. - Cand marfa ajunge in depozitul societatii,  preia receptia de la gestionar si opereaza informatiile in aplicatiile interne ale clientilor.

- Gestioneaza actele insotitoare ale marfii (procese verbale interne/externe; anexe de transport; nota de receptie; etc.). - Arhiveaza fizic si digital toate comenzile.

Localitate

Postavari,

Calarasi

Calarasi, Postavari
ID: 269691626