2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Sibiu
  6. Manipulatori marfa - Sibiu
Postat 26 aprilie 2024

Operator depozit – 2 schimburi

Localizare

Sibiu

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in ture

Descriere

Iti doresti un loc de munca sau o schimbare?

Avem noi o propunere pentru tine!

Cautam operatori depozit pentru o fabrica din zona de vest a Sibiului.

Descrierea postului: - manipulare materie prima si produse finite;

                                   - depozitare marfa conform informatiilor SAP;

                                   - receptie si expediere marfa;

-tiparire etichete, identificare marfa.

Cerintele postului: - autorizatie ISCIR valida;

                                - cunostinte utilizare calculator;

                                - seriozitate si adaptabilitate la locul si conditiile de munca;

                                - experienta anterioara pe un post similar;

-utilizare scanner.

Se ofera:  - salariu brut: 5450 lei + prime si bonusuri;

                 - tichete de masa (35 lei tichetul);

                 - abonament Tursib decontat sau bon de combustibil in valoare de 200 lei/luna.

Asteptam CV-urile aici pe platforma. Pentru mai multe detalii, ne puteti contacta telefonic la numarul 07******52 sau va asteptam la sediul nostru in Sibiu, Str. Victor Hugo nr. 8.

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 258737850